Projekt KURSY DLA AKTYWNYCH-BIBLIOTEKA Z INICJATYWĄ - dobiegł końca
Poniedziałek, 06 Październik 2014 10:50
Powiem krótko: WYSZEDŁEM Z JASKINI !"- słowami jednego z uczestników kursu komputerowego postanowiliśmy oddać, to co czują ludzie, którzy brali udział w projekcie Biblioteki "KURSY DLA AKTYWNYCH-BIBLIOTEKA Z INICJATYWĄ", zrealizowanego w ramach Konkursu Grantowego Aktywna Biblioteka.

29 września br, o godz. 11:00 w Czytelni dla Dorosłych odbyło się uroczyste podsumowanie ww projektu. Jego celem było przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu oraz podniesienie kompetencji osób dorosłych (seniorów oraz długotrwale bezrobotnych) z terenu gminy Krosno Odrzańskie.

Więcej…
 
Europejskie Dni Dziedzictwa w Osiecznicy - relacja
Poniedziałek, 29 Wrzesień 2014 12:47

Odbywające się co roku we wrześniu Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczny i edukacyjny, którego celem jest promocja unikatowych zabytków, kształtowanie postaw otwartości na kulturową różnorodność i rozbudzanie zainteresowania historią własnego regionu.

Więcej…
 
Wizyta studyjna: "Promocja z pomysłem!"
Piątek, 12 Wrzesień 2014 11:33

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej "Promocja z pomysłem!" organizowanej przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Krosno Odrzańskie.

Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Wizyta studyjna: "Promocja z pomysłem!", realizowana jest przez BPMiG Krosno Odrzańskie, w ramach programu grantowego SBP: "Wizyta za jeden uśmiech. Przyjedź, zobacz, działaj".

MIEJSCE WIZYTY

Krosno Odrzańskie, ul. Parkowa 1 siedziba Urzędu Miasta - sala 1000-lecia oraz Zamek Piastowski, ul. Szkolna 1

Więcej…
 
Tydzień Zakazanych Książek 2014

W tym roku Tydzień Zakazanych Książek zawitał w polskich bibliotekach już po raz czwarty!
W naszej bibliotece przygotowaliśmy wystawę, w której podsuwamy i przypominamy naszym Czytelnikom literaturę, która bywała lub nadal bywa zakazywana, wycofywana z bibliotek lub kontrowersyjna. Taka akcja, to dobra okazja, aby porozmawiać z Wami o cenzurze i wolności słowa.

Wystawę przygotowaliśmy w holu Biblioteki. ZAPRASZAMY !

 
Szkolenie kierowników i dyrektorów bibliotek z Powiatu Krośnieńskiego

11 września 2014 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krosno Odrzańskie odbyło się szkolenie dla dyrektorów i kierowników bibliotek publicznych Powiatu Krośnieńskiego. W szkoleniu z zakresu ,,Dokumentacji w bibliotece - kontroli zarządczej i ochrony danych osobowych" wzięło udział 11 osób.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 29