Mistrz Pięknego Czytania 2014

W finale konkursu  Mistrz Pięknego Czytania, który odbył się 22. maja 2014 r., po przesłuchaniu 25 uczestników ze szkół podstawowych z terenu gminy Krosno Odrzańskie,

jury w składzie: 

* Barbara  Groncik - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu

* Paulina Downar- instruktor CAK Zamek

* Kamila Kuciewicz- Mistrz Pięknego Czytania 2013

Więcej…
 
Odjazdowy Bibliotekarz 2014 - relacja

Pogoda wytrzymała !

Choć prognozy były nieciekawe, to widać naszym rowerzystom  matka natura sprzyjała !  Zapowiadał się zimny i deszczowy dzień, w którym miał odbyć się nasz rowerowy rajd – Odjazdowy Bibliotekarz. Tym czasem (co udowodnimy na zdjęciach) zrobiło się słonecznie - acz zefirkowo, kiedy grupa zakręconych bibliotekarzy wraz z członkami PTTK i czytelnikami naszej placówki wyruszyła w trasę. Co prawda w obawie przed zmianą pogody, pojechaliśmy odwrotnie niż zaplanowaliśmy, czyli Krosno Odrz. – Wężyska – Połecko – Maszewo – Krosno Odrz. , jednak nie uszczupliło to żadnej z zapowiadanych atrakcji.

Więcej…
 
Szukamy Wolontariuszy !
Piątek, 16 Maj 2014 09:21

W związku z realizacją projektu pod nazwą: "KURSY DLA AKTYWNYCH - BIBLIOTEKA Z INICJATYWĄ", poszukujemy wolontariuszy do pomocy w prowadzeniu kursu komputerowego dla dorosłych, z obsługi pakietu Office oraz Internetu (m.in. poczta, komunikatory, portale społecznościowe). Zajęcia będą odbywały się w czerwcu oraz we wrześniu dwa razy w tygodniu po 1,5 h, popołudniami w Bibliotece na ul. Parkowej.

Chętnym gwarantujemy umowę wolontariacką i zaświadczenie po ukończeniu wolontariatu.

Więcej…
 
Rekrutacja do projektu "Kursy dla aktywnych - Biblioteka z inicjatywą"

W związku z realizację projektu "KURSY DLA AKTYWNYCH - BIBLIOTEKA Z INICJATYWĄ", zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne oraz seniorów na BEZPŁATNE KURSY: obsługi komputera oraz nauki języka niemieckiego. Rekrutacja uczestników trwa do 30 maja 2014 r., zapisy przyjmujemy w Wypożyczalni dla Dorosłych. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Więcej…
 
Program Rozwoju Bibliotek zaowocował Planem
Piątek, 25 Kwiecień 2014 13:11

Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o intensywnych szkoleniach, które przechodził  4. osobowy zespół bibliotekarzy w ramach naszego uczestnictwa w Programie Rozwoju Bibliotek. Dziś przekazujemy Wam owoc tych półrocznych szkoleń w postaci trzyletniego Planu Rozwoju Biblioteki (2014-2016), który opracowaliśmy po wnikliwych badaniach potrzeb lokalnego społeczeństwa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 29