SPOTKANIE Z PASJAMI - TERESA LIPOWSKA  - relacja

WIRTUALNE SPOTKANIE Z TERESĄ LIPOWSKĄ

W czwartek 26.09 o godz. 11:00, odbyło się w naszej Bibliotece kolejne "spotkanie z pasjami". Jego gościem była aktorka Teresa Lipowska, znana ostatnio chociażby z serialu "M jak miłość", który z całą pewnością oglądają wszyscy seniorzy (choć nie tylko)
Teresa Lipowska, to wielki temperament, ogromny optymizm i radość życia. To właśnie starała się przekazać seniorom zgromadzonym na spotkaniu w Czytelni naszej biblioteki opowiadając o "codziennych radościach".
Chcemy również podkreślić, że poczęstunek na spotkanie - zainspirowany radami restauratorów Kręglickich, pierwszych gości "spotkań z pasjami", przygotowali i zasponsorowali nasi seniorzy: Państwo Cierpisz oraz Pani Zosia Bochenek. Serdecznie dziękujemy !
Zapraszamy za tydzień ! Gościem spotkania będą "Latające babcie" z Łodzi.