Listopadowy "Wieczór na Parkowej"

Małgorzata Opara - bohaterka listopadowego "Wieczoru na Parkowej", zgromadziła wokół siebie tłumy ! W Jej nowej książce, a właściwie albumie, zebrane zostały piękne miejsca Starego Miasta - miasta Klabunda - Krosna nad Odrą, które Pani Małgosia oddała w swoich pracach. Wieczór pełen historii, wieczór pełen wspomnień i wzruszeń, z pewnością zapadnie na długo w naszej pamięci.
Na spotkanie przyszło ponad 130 osób - dla wielu niestety zabrakło miejsc siedzących. Każdy z jego uczestników otrzymał za to na pamiątkę wydawnictwo z pięknym Krosnem oraz autograf autorki. Ogromną radość sprawiła Pani Małgorzata Opara, jednej z mieszkanek Krosna, która została obdarowana obrazem - rysunkiem w ołówku - Starego Krosna, w wyniku szczęśliwego dla niej losowania.

Za gościnę na Zamku jeszcze raz pięknie dziękujemy współorganizatorom wieczoru: CAK Zamek oraz Urzędowi Miasta, który ufundował poczęstunek.

(więcej zdjęć ze spotkania na naszym FB)

I.J

(fot. zbiory własne)