Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak - relacja

Freddie Mercury śpiewał: who wants to live forever ?  who dares to love forever ? – Ona ma takie zapędy ! Radosna, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, z dystansem do siebie - wygląda jak nastolatka ! Jedynie słuszna recepta, która sprawdza się w jej przypadku, to poranek rozpoczynający się od słów: jest pięknie - dzisiaj będzie dobry dzień ! I choć na jego końcu okazuje się, że niekoniecznie było tak jakby sobie człowiek wymarzył, to warto go było przeżyć. Takie nastawienie sprawia, że czuje się szczęśliwa i pełna życia.

Nietuzinkowa gwiazda jazzowej sceny międzynarodowej, Polka z Gubina, odwiedziła Krosno Odrzańskie na zaproszenie CAK Zamek oraz Biblioteki Publicznej. Na spotkanie z nią waliły tłumy. Mimo, że brakło miejsc siedzących, nikt nie kręcił nosem – ważne by się z nią zobaczyć. Tacy ludzie są jak „ładowarka” – wystarczy ich  posłuchać, a po spotkaniu będzie ci się chciało przenosić góry !

Urszula Dudziak, fenomenalna kobieta sukcesu, zakochana po uszy siedemdziesięciolatka ubawiła swoimi opowieściami całą salę publiczności, która 9 stycznia 2014 r., licznie zgromadziła się w Zamku Piastowskim. Do Krosna, przyjechała promować swoją książkę: „Wyśpiewam wam wszystko”. I w sumie wyśpiewała. A, że na co dzień czyni to bez tekstu, nam – słuchaczom, resztę każe sobie wyobrazić ! :)

I.J.

(zdjęcia zbiory Biblioteki)