Turniej Wiedzy o Gminie Krosno Odrzańskie - relacja

Co to były za emocje ! A ile dobrego humoru ! - i wszystko to dzięki doborowemu towarzystwu które zebrało się wczoraj 19 lutego 2014 r., w sali 1000-lecia Urzędu Miasta, na kolejnym Wieczorze na Parkowej aby kibicować uczestnikom pierwszej edycji Konkursu Wiedzy o Gminie Krosno Odrzańskie.

A byli nimi:

1. Kazimiera Potocka - Radna Rady Miejskiej obecnej kadencji;
  2. Maria Marciniak - nauczycielka ze SP nr 1 w Krośnie Odrz.;
  3. Magdalena Struk - nauczycielka z Gimnazjum w Krośnie Odrz.;
  4. Robert Narkun - członek Zarządu Stowarzyszenia Raduszczanka;
  5. Józef Jankowski - nauczyciel ze SP nr 2 w Krośnie Odrz.;
  6. Mariusz Karbowiak - nauczyciel z Zespołu Szkół w Wężyskach;
  7. Jan Nowakowski - nauczyciel z Zespołu Szkół Specjalnych w Krośnie Odrz.;
  8. Radosław Sujak - Radny Rady Miejskiej obecnej kadencji.

Dziękujemy wszystkim Państwu za udział, odwagę, podzielenie się z nami swoją wiedzą oraz za dystans, który pozwolił na stworzenie atmosfery dobrej zabawy ! Dziękujemy również Szanownej Komisji w składzie: Marek Cebula - Burmistrz Krosna Odrzańskiego,Jerzy Szymczak - społeczny inspektor zabytków, działacz kultury;Tomasz Struk - dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrz.,która czuwała nad poprawnym przebiegiem całego konkursu.

Jeszcze raz GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY - Radosławowi Sujakowi, który swoją wygraną (tortem ufundowanym przez panią dyrektor Biblioteki), podzielił się ze wszystkimi uczestnikami Wieczoru na Parkowej, czym zyskał wielki aplauz publiczności ! II miejsce zdobył Józef Jankowski a III Maria Marciniak.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA DOBRĄ ZABAWĘ !
I.J.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Miasta, który był współorganizatorem wczorajszej imprezy - za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników konkursu - serdecznie dziękujemy!
(I.J)

zdjęcia zbiory własne BPMiG