WIECZÓR Z GWIAZDĄ - " Machalicowie śpiewają piosenki "

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim oraz  Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zapraszają na spotkanie w ramach „Wieczoru z gwiazdą”.
W tym roku będziemy gościć w Zamku Piastowskim Piotra i Krzysztofa Machaliców.
Spotkanie autorskie zwieńczy recital „Machalicowie śpiewają piosenki”. Bracia wystąpią z programem, w którym znalazły się wybrane przez artystów songi cenionych przez nich autorów i wykonawców. Wśród piosenek są dzieła m.in. Cohena, Nohavicy i Kaczmarka. Bracia Machalicowie od lat uczestniczą w projektach muzycznych. Mocno związani są z Zieloną Górą, w tym mieście mieszka i pracuje Krzysztof Machalica.

„Wieczór z gwiazdą” odbędzie się 16 stycznia 2015 roku w sali kaplicy Zamku Piastowskiego.
O godz. 18.00
odbędzie się spotkanie i rozmowa z Piotrem i Krzysztofem Machalicami. Recital „Machalicowie śpiewają piosenki” rozpocznie się o godz. 19.00. Artystom będzie towarzyszył zespół w składzie: Natasza Smirnowa – fortepian, Andrzej Winiszewski – akordeon, Mateusz Skrzypczak – saksofon.