Relacje z imprez
Spotkanie autorskie z ks. Adamem Bonieckim - relacja

Rozgrywające się  EURO 2012 nie odebrało publiczności, która 15 czerwca 2012 r. o godz. 19:00 licznie przybyła na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Był to ostatni przed wakacjami Wieczór na Parkowej,  zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy, tym razem na krośnieńskim dziedzińcu Zamku Piastowskiego. O tym, że warto było przybyć świadczy fakt, że mimo trwającego dwie godziny spotkania, nie było ani jednej osoby, która ze spotkania by wyszła.

Więcej…
 
Wieczór na Parkowej - Spotkanie z fotografikiem Panem Kazimierzem Łącznym - relacja

„Odra środkowa – przyroda i jej piękno” zachwyciła uczestników majowego Wieczoru na Parkowej, który miał miejsce 16 maja w Sali 1000-lecia.

Czy fotografia może zmienić świat ? Z całą pewnością MOŻE . Okazuje się bowiem, że na co dzień, w chaosie życia nie dostrzegamy piękna, które nas otacza. Uświadomił nam te bolesną prawdę Pan Kazimierz Łączny, który od lat realizuje się w swojej życiowej pasji  - fotografowania przyrody.

Więcej…
 
Odjazdowy Bibliotekarz 2012 - relacja
W sobotę 12 maja Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy przy współpracy z Wojskowym Oddziałem PTTK w Krośnie Odrz. zorganizowała po raz drugi rajd rowerowy ph „Odjazdowy Bibliotekarz”, którego celem jest zintegrowanie sympatyków „dwóch kółek”, czytelników i bibliotekarzy oraz pokazanie siedzib bibliotek na terenie powiatu krośnieńskiego.
Więcej…
 
Wieczór na Parkowej - Walentynki - relacja

Zimny lutowy „Wieczór na Parkowej” (15. II.2012r.) poświęcony został Walentynkom. Uczniowie Ze Szkoły Podstawowej w Radnicy pod kierunkiem plastyczki Pani Małgorzaty Głębowskiej i polonistki Pani Ewy Tomkiewicz  przygotowali zabawne przedstawienie „Miłość na przestrzeni wieków”. Aktorzy spisali się świetnie, mieliśmy możliwość podziwiania pomysłowych dialogów, bardzo ciekawej scenerii i strojów.

Więcej…
 
Wieczór na Parkowej - Koncert Kolęd i Pastorałek - relacja
W Nowym 2012 Roku , „Wieczory na Parkowej” tradycyjnie już od kilku lat  zapoczątkowane zostały koncertem kolęd i Pastorałek. 04.stycznia w Sali tysiąclecia Urzędu Miasta  wysłuchaliśmy przepięknego koncertu przygotowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Krośnie Odrzańskim.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 10